Hakkımızda


1978 yılında İstanbul'da kurulan ve sektöre kereste ticareti ile giren Çam Ticaret, 1983 yılında ahşap şerit testere imalatı ile satışına başlamış olup günümüze dek bu faaliyetini devam ettirmektedir.

Çam Ticaret kurulduğu günden bu yana ağaç işleme aletleri sektöründe önde gelen firmalardan birisi olmuştur. Bu özellik yıllardır yüksek kalitede hammadde kullanımı, güçlü sermaye yapısı ve stok yönetimi sayesinde korunmaktadır.

Çam Ticaret, 40 yılı aşan deneyimi, modern üretim tesisi ve sürekli geliştirme ile hızlı ve profesyonel bir şekilde müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Başlıca odak noktamız, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmaktır. Amacımız, bir fabrikanın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ölçüde ürün yelpazesi ve zamanında teslim ile bütünsel müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz


Üretim süreçlerinin geliştirilmesi neticesinde ürünlerimizin kalitesi ve çeşitliliği artmakta, bunun neticesinde ürünlerimiz sadece ülkemizde değil, uluslararası piyasalarda da kabul görmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve know-how ile tamamıyla garantimiz altında olan yüksek kaliteli testereler üretmekteyiz.